Praca sezonowa przy tulipanach 9.82 €/godz

Derksen Polska

Creil, Espel, Flevoland

Dodane: 296 dni temu; Ważne do: 2019-03-06

 Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta firmy z Holandii poszukuje osóbb do pracy na stanowisku:

Praca sezonowa przy tulipanach
Miejsce pracy: Holandia, Creil/Espel
Start pracy: 24.06.19
Praca na 6 tygodni

Opis stanowiska:
- praca przy tulipanach;
- pielęgnacja kwiatów (podlewanie, przesadzanie, nasadzanie, cięcie);
- praca na zewnątrz budynku w szklarni.

Oferujemy:
- stawka 9,82 euro brutto;
- kontrakt holenderski;
- zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych oraz ubezpieczenie (odpłatne);
- darmowy dojazd do pracy.

Wymagania:
- znajomość j. angielskiego;
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- dyspozycyjność, chęci do pracy, wysoka motywacja do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676/+48 513 028 724.

Derksen Polska; + 48517491676; m.terlecka@derksen-polska.pl; Kvk/Krs: 0000285325