Dostawca jedzenia 9.86 €/godz

Derksen Polska

Amsterdam, Noord-Holland

Dodane: 179 dni temu; Ważne do: 2019-03-03

 Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta firmy z Holandii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Dostawca jedzenia
Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam
Praca od 07.01.2019

Opis stanowiska:
- dowóz jedzenia pod wyznaczony adres rowerem elektrycznym;
- praca poprzez aplikację na smartphonie

Oferujemy:
- praca od poniedziałku do niedzieli na dwie zmiany;
- stawka 9,86 euro brutto;
- kontrakt holenderski, stała współpraca
- zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych oraz ubezpieczenie (odpłatne).

Wymagania:
- znajomość j. angielskiego;
- posiadanie smartphone'a
- prawo jazdy mile widziane;
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676/+48 513 028 724.

Derksen Polska; + 48517491676; m.terlecka@derksen-polska.pl; Kvk/Krs: 0000285325