Sortowanie cebulek kwiatowych 10 €/godz

Derksen Polska

Emmeloord, Flevoland

Dodane: 49 dni temu; Ważne do: 2019-07-15

 Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sortowanie cebulek kwiatowych
Miejsce pracy: Holandia, Emmeloord

Obowiązki:
- Sortowanie cebulek kwiatowych
- Praca na hali

Od kandydatów oczekujemy:
- Chęci do pracy, rzetelności, uczciwości
- Prawo jazdy kat. B – mile widziane
- Znajomość języka obcego – mile widziane

Oferujemy:
- Pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo
- Stawkę 10 euro brutto za godzinę
- Kontrakt holenderski
- Darmowe dojazdy do pracy
- Opiekę polskiego koordynatora
- Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres j.lipinska@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 513 028 724.

Derksen Polska; + 48517491676; m.terlecka@derksen-polska.pl; Kvk/Krs: 0000285325